Jaké mléko dlouhodobě pijete?

Popřípadně s čím jej mícháte?

Nejlepší odpověď
briketka10

Žádné

Sójové :))
Na mléko mám dlouhodobou alergii.

Další odpovědi
Válek Petr

Kravské

dubraro

Kravské

Kysané. Kefír nebo kyšku. Syrové mléko těžko strávím.

Annabellee

Kravské

Míchám ho s Tibetskou kefírovou houbou a nechávám zkvasit. Nebo ho míchám s vřelou vodou, rozpustnou kávou a sladidlem, piji horké a na ex.

Stingo

Žádné

Nuk nuk

Žádné

Pokud mléko piji, pak kravské, ale piji ho skutečně minimálně, případně si ho přidávám do čaje či kávy.

da ny

Žádné

Mléko kravské používám na vaření, pečení, ale nepiji ho!
Dcera díky laktozové intoleranci někdy kupuje rýžové (sojové je nebezpečné a dcera po něm skončila na ARO odd. díky alergii), na kaši apod., sušené používáme pohankové.(nápoj).