Pokročilý

Jaké místo vám nahání strach a husí kůži?

Existuje pro vás nějaké místo, kam byste nevkročili ani za nic? Nebo takové, které vám vyloženě nahání husí kůži? Co vás na něm děsí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

soudy,klepu se,nemůžu pořádně dýchat,natož myslet a to i případě,kdy jsem navrhovatel já....před jednáním u soudu,nejím,nespím apod,prostě hrůza

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsilnější zážitek mám doposud z návštěvy koncentračního tábora Osvětim v Polsku. Hluboký prožitek vyvolává nejen pohled na hromady vlasů, brýlí nebo dětských nočníčků, ale celá atmosféra tohoto místa. Cítil jsem docela silně jak tam dodnes vyzařuje utrpení a hrůza lidských bytostí, které zde byly mučeny a vražděny. Každému návštěvu doporučuji a náckům dokonce povinně, ale vícekrát bych tam již nevstoupil.

Zlatý

Strach mi nahání vody, která je všude kolem mě a já jsem na houpající se loďce a pevnina v nedohlednu, k tomu představa té hloubky pode mnou a ty ryby a jiná havěť v ní. Asi jsem se v minulém životě utopila.

Mauzoleum v Moskvě.Strach? Spíš odpor z vycpanýho psychopata.
Mimochodem - M. bylo dost dlouho zavřené.ON měl výročí,tak mu dávali hobla a přetrhli ho.

Bronzový

Me nahani husi kuzi a zaroven i nejak zvlastne pritahuji velke vodni stavby - prehrady, mosty atp. Z dalky mi to prijde fascinujici, ale predstava, ze se treba pri plavani k ni nejak priblizim, tak je mi uplne soufl... Vysoka zed, ktera cni z hluboke vody, obri turbiny brrrr.

Stříbrný

Když někdo odhodi novorozeně.

Bronzový

Já bych nevlezla do úzkýho prostoru - třeba někde v jeskyni. Kde bych se nemohla posadit, otočit a tak. I při pomyslení na to, že bych někde mohla takhle uvíznout, se mi začíná těžce dýchat. A přitom jsem nikdy nikde neuvízla a v dětství jsem neměla problém někam vlízt.

Jaderne elektrarny,vulkany a vojenske zakladny-to jde mimo muj krok tam vstoupit.Jinak Lanzarote co by dovolena na me by pusobila husi kuzi,lavova smutna zeme.

Bronzový

Hřbitov v noci navíc za zvuku nějakách ptáků, sov, netopýrů... už nikdy víc! Dělá mi problém jít v noci i KOLEM hřbitova. Hřbitov máme kousek od domova, procházím tudy vždy, když jdu pozdě domů a už nejede MHD.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.