Zplic

Jaké místo v 3D kině je nejlepší?

Jaké místo v 3D kině doporučujete? Vzadu, uprostřed, vepředu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ředitel.

Další odpovědi
P.T.

Výška není zas tak podstatná, když už má někdo problém, tak s úhlem. Takže určitě se držet někde uprostřed. Nejlepší je střed jak výšky, tak šířky 🙂

ApepLarek

Před roky jsem byl z důvodu vyprodání sálu nucen usednou do 2 řady cca doprostřed na Avatara. Pokud je plátno dostatečně „malé“, aby bylo v celém zorném úhlu, tak se už dál neusazuju. Čím dál od plátna tím menší 3D zážitek. Letos určitě zopakuju na pokračování…

Nicméně 3D je naprosto, ale naprosto subjektivní. Zde více než u čehokoli jiného platí že každý vnímá 3D úplně jinak. Co je dobré pro jednoho není OK pro druhého.