ondra07

Jaké místo preferujete?

Jakě místo, prostor… ve svém životě preferujete?
Kde se cítíte nejlépe, nejpohodlněji? Kde Vám je dobře?
Napište mi Vaše nejoblíbenější místo.
Děkuju

Nejlepší odpověď
VampGirl

Nejlépe se cítím v přírodě. Ráda sedím třeba jen tak na louce nebo v lese a poslouchám přírodu okolo mě… Hrozně mě to uklidňuje a cítím se pohodlně. Hrozně ráda třeba poslouchám hučení listí, řeky nebo déšť. A večer je nejlepší stan. Pavouk, kam se člověk podívá, prostě idyla. :)

Další odpovědi
Petra09

Me je hodne dobre ve vode at uz ve vane nebo v bazenu,pak rada byvam v posteli a kdyz je teplo tak krasny je byt pod nocni oblohou kdekoliv..

quentos

ať už jste kdekoliv, kde si myslíte, že je vám skvěle a líp být nemůže … stejně se pak ze všeho nejradši vracíte domů.

jendahun

Doma v mém bjurku 2×1,5 metru a v lese.

Mapel

Záleží na člověku. Některý bezdomovec by své místo pod mostem nevyměnil.

O dovolené chci být v přírodě a odpočinout si od civilizace,.
V pracovní době v dobrém kolektivu spolupracovníku.
Ve volné chvíli v dílně něco kutit.
Ale vždy s rodinou.

hanny 2

Úplně nejlíp je mě vždycky doma a mezi nejbližšími.
VampGirl – pavouk a idyla?To snad nejde ani dohromady!To Tě teda obdivuju!

Rocker

Domov,chalupa,pří­roda…podle nálady a podle toho co právě dělám.Třeba doma se nedá jezdit na kole:-)

Damiana

V posteli. Ale také miluji Wellnes. Takže ve whirpoolu, na medové, lávové nebo aroma masáži, při oxygenoterapii, v sauně, v tepidáriu. Hergot, tam se všude vlastně taky jen válím! Ale je to táááák fajnový…

MILAN1961

nejlépe mi je doma v klidu,hlavně bez návštěv atd......

terry

To je jak kdy.
Ale pokud mám u sebe svá zvířátka, a vidím, že jsou spokojená, např.kocoura na klíně a psy u nohou, jsem na vrcholu blaha témeř kdekoli :)

zl@tk@

Doma s rodinou.