mrchorchoj

Jake misto mam uvest ve vypovedi?

kdyz pisu vypoved, co mam uvest do vety „V tam tam dne toho a toho“ jako „tam a tam“? Adresu sidla spolecnosti nebo pobocku, na ktere pracuji?

Nejlepší odpověď
annas

Výpověď z pracovního poměru zaměstnancem

Jméno a sídlo zaměstnavatele
.............­.......

V ...................
dne ...................

Věc: Rozvázání pracovního poměru výpovědí ke dni
.....
Dle pracovní smlouvy ze dne ........... pracuji ve Vaší společnosti ................, se sídlem
.............­.............­.............­....na pozici .............­.............­.....

atd.

Nahoru napíšete hlavního zaměstnavatele, v pokračování ....... pracují ve Vaší společnosti – konkrétní název pobočky, apod. Upravíte si podle situace . obecně se těžko píše.

Jinak vzor výpovědi si můžete stáhnout v odkazu, upravit na Vaše podmínky.

http://www.pod­nikatel.cz/smlou­vy/vypoved-z-pracovniho-pomeru-zamestnancem/

Další odpovědi
www

Tam a tam = místo, kde k události došlo.
Dne toho a toho = datum události.
Málo info.