LucinkaLLL

Jaké místo je nejlepší v kině?

Jaké místo je nejlepší v kině? Jdeme na Anděl na Letadla. Vepředu nebo vzadu nebo přibližně někde uprostřed? A jaká sedadla jsou v té řadě uprostřed (nějak jsem na to nepřišla, mají to divně)? ;)

Nejlepší odpověď
iceT

Nejlepší místa jsou podle mě uprostřed řady někde ve střední části sálu,popřípadě za středem.Blízko plátna pak bolí oči.

Další odpovědi
adamda

podle mě je to nejlepší uprostřed

Majkl95

taky rád sedím vprostřed :))

anonym

Jako děcko jsem rád lízal plátno, ve věku středním, uprostřed řad a sedadel a později nahoře, protože při komedii se praví: kdo se směje naposledy, ten se směje nejvíce.

Připomínám: dětské vstupné 1 koruna, pro dospělé od 3 do 5 korun.

Děda Louda

V kině (a nejen tam) je nejlepší místo ředitele, případně majitele.

klob1

uprostřed z leva i z prava,jestli to je více směrové s efekty,tak uprostřed všeho..co se týká zvuku..