Zvědavý

Jaké minimální vzdělání musím mít abych mohl učit odborný výcvik na SŠ ??

Doplňuji:
No a co to je pedagogické minimum ?

Nejlepší odpověď
annas

Co je pedagogické minumu a kde je získat, se dovíte na několika stránkách v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pedagogic­k%C3%A9%20mini­mum

Abyste mohl vykonávat učitelské povolání, tedy plsobit i jako mistr, musíte mít pedagogické vzdělání – základní znalosti z oblasti didaktiky a psychologie pro práci s dětmi.

Pedagogické minimum neboli Osvědčení o učitelské způsobilosti představuje jednu z forem celoživotního vzdělávání je nutné i pro mistra odborného výcviku.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Maturu a pedagogické minimum.

Třeba pokud si vyučený zedník, tak si musíš dodělat maturu a to ped.min. a můžeš učit zedníky na praxi.

led

nestačí len matura, ale treba mať požadovanú prax v odbore, ktorý chcete učiť, minimálne maturu a pedagogické minimum