Adidaska

Jaké minizvířátko byste mi doporučili?

Ahoj, jsem taková zvířátková. Mám psa, kočku, křečky, myšky, králíky a budu mít korelu a šnečka. Poradíte nějaké minizvířátko?

Nejlepší odpověď
Quimby

Morče, rybičky, pavouky, chameleon, hmyz?

Další odpovědi
lexx

ptáčka

Elfka Andy

Rozhodně morče! :) Když si je ochočíš, můžou ti chodit i po domě a můžeš je i venčit na vodítku, které se dá koupit ve zverimexu :D Jsou přítulní, dělají úžasně roztomilé zvuky, zívají si, v létě je můžeš dát na trávu a oni ti ju posekaj :D Já mám 2 morčata, ale po roce jsem dostala alergii a nesmím k nim, tak se o ně stará sestra, ale i tak se na ně občas dívám a jsou prostě úžasní :)