Jake mesto se

Vam v Cechach nejvic libi?
Doplňuji:
Mne Pisek,Trebon

Nejlepší odpověď
quentos

u mě vede Brno, strávil jsem tam nádherná léta na studiích. Nejen vizáží a architekturou, ale též charakterem tamějších lidí

Další odpovědi
annas

Já mám nejraději historickou Olomouc.

Luss

Mam rada Pisek, Jicin, Opavu a Olomouc. Je to osobni sympatie k tem mestum. Jinak samozrejme krasnych mest je spousta, hlavne jizni Cechy: Krumlov, Tabor, Jind.Hradec, Slavonice, Telc…

ReHu

Já hlasuji za Český Krumlov. Také Hradec Králové je celkem pěkné město. Jsem ráda za hlas pro Pardubice, sice tu bydlím, ale moc se mi nelíbí. Krom Peršt.nám.tu nic moc není.

libunna

Mně se nejvíce líbí Praha, Jičín, Telč a Pardubice.

anonym

Me se nejvice libila Telc,Karlovy Vary,Loket je take suprovy.

Sára8

Asi Český Krumlov

panenka

jsou to KARLOVY VARY protože jsem tam ke svému strýcovi jezdila každé prázdniny

afro.minerva

Domažlice

anetadela1

Mě moje rodné – Mnichovo Hradiště. Pak se mi líbí Lednice, Rožnov pod Radhoštěm, Jihlava, ČB,…

hanjimka

Zlín,Slavonice,Pí­sek