Avatar uživatele
iceT

Jaké menu byste připravili pro hosty?

Dejme tomu,že byste se přihlásili do pořadu typu Prostřeno…
Ne,nechci se přihlásit,ale tak mě napadlo,že ani nevím,co bych uvařila,co byste připravili vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES před 4810 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Přípitek
Předkrme
Polévku
Hlavní chod
Zákusek
Sex.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Předkrm bych udělal takový, aby ztratili zájem se po bytu pohybovat a šmírovat a měli zájem jen o jednu místnůstku v bytě která má převážně keramické zařízení. Na první ochutnávku bych pozval toho co si ten pořad vymyslel (prosadil koupení licence) a potom ty kteří se pracovně k takovému pořadu propůjčili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Já se na tento program dívám,jak je možnost,baví mě vaření,pečení a všechno kolem upravy stolů a pod.Ovšem nepřihlásila bych se,je mi přímo nepříjené to jak říkají"šmírova­ní"někteří se dívají i do zásuvek a pod.To je myslím,pod úroveň a pak, ty „chytré“ řeči kolem,viz mladý pán pokojový malíř a vaření?Hrůza.
Udělala bych osvěžující zeleninový předkrm,polévku drůbeží s domácími cel.nudlemi,krůtí maso s nivovou omáčkou,kroke­ty,nebo hranolky+ ledový salát a ovocný moučník(na piškot.těstě,lehký krém+ovoce + žele,kdo by chtěl káva,nebo se šlehačkou,jistě i dostatek nápojů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zrovna jsem se s manželkou bavil o tomto pořadu.Já vím,je to tak trochu proti srsti,že se někdo a někdy kouká tam,kde nemá,ale já se dívám co vaří a o tom ten pořad vlastně je.
I kdybych se soutěže nezúčasnil,tak jako předkrm bych podával jemný sulc ( z vepř.masa ),polévku z červené řepy,hovězí maso s božskou omáčkou,kluskami (slezské bramborové knedlíky),salát z červeného zelí a jako desert tvarohový koláč zvaný sernik. Vše,co jsem uvedl je z polské kuchyně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek