Retko

Jake medium pro poslech hudby pouzije dalsi generace??

No neocekavam klasickou odpoved, spis na zamysleni…

Takze jak jsme sli:
? – gramofonova deska – kazeta – CD – mp3 prehravace – (ted to vsichni maji v mobilech) – ????

:)
Mohl by tam byt cloud?? Nebo vas napadne jeste neco zajimaveho??

Nejlepší odpověď
Drap

Uplně nová zařízení, která ještě neznáme.

Další odpovědi
postcd

podle mě to bude něco jako flash disk, a nebo se budou napojovat přes internet na nějaké své úložiště internetové.

Jsemtady

Urcite uz jen online. Uz ted je spousta online radii a veci typu Deezer kde vam to vyhledava hudbu dle vasich oblibenych pisni.
Do doby nez bude dostupne LTE a lepsi net vsude to holt budou nosit v telefonu a pak uz jen online.
Uz dnes posloucham svuj playlist na pc z youtube, jen do telefonu na cesty se to zatim nehodi a nektere sluzby jeste u nas nejsou.
Casem bych cekal ze to budou namisto telefonu mit v online hodinkach a pak prijde cip do mozku.
Lidstvo bude neustale online .. mame se bat?

Yap

Něco na bázi recyklovatelné Nano-biotechnologie… asi. 🙂
Implantát přímo do mozku

zelezo1983

Nahodou ja gramac doma mam a kdyz mam fakt nakou muziku rad tak si koupim gramodesku. slysel sem nekde ze z toho jde nejlepsi zvuk a je to fakt pravda