ten který je

Jaké médium použít?

Dobrý večer,chtěl jsem si vypálit na prázdný disk DVD-R hudební koncert a objevilo se mi že musím vložit dvouvrstvé médium.Které médium to je?Díky.

Nejlepší odpověď
Martina S.

Dvouvrstvé medium je DVD-R DL a nebo DVD+R DL. Ale je spousta programů ve kterých jde dvouvrstvé DVD zkomprimovat na DVD – R, jako například DVD Shrink, Clone DVD, DVD Fab a jiné.