LysoňXXX

Jaké média už koupil?

Jaké média už koupil a které ještě koupí Andrej Babiš? Vím o „mafra“ ..
Doplňuji:
MonkeyKing- Nova a blesk mi jsou u zádele. Já mám heslo, že ten kdo kouká na novu a čte blesk by měl vrátit občanku. Já ji mám.. Jen mě zajímalo, co už mu tady vše patří za média. A propo, MF Dnes spadá pod mafru..

Nejlepší odpověď
anonym

Impuls má v merku.

Další odpovědi
marci1

Do portfolia Agrofertu, který patří Babišovi, patří kromě chemické výroby, potravinářských podniků a zemědělské výroby také vydavatelská firma AGF Media a. s., která vydává týdeník 5plus2 a na jaře roku 2013 spustila i svůj vlastní internetový portál. Od června 2013 také Agrofert vlastní velký mediální koncern MAFRA a. s., který v roce 2013 vydává dva celostátní tištěné deníky (Lidové noviny a Dnes), jeden pražský regionální deník, provozuje tři televizní stanice, dvě rozhlasové stanice a zpravodajský internetový portál a vlastní také jednoho virtuálního mobilního operátora.

MonkeyKing

Ale no tak. Vždyť je to fuk – ať si koupí co chce. Myslíte si, že když nějaký redaktor MF DNES napíše něco špatného o něm, tak on si na něho posvítí?? Hloupost! Co jiní vlastníci firem a médií jako je Nova, Blesk atd. O ty se nezajímá? Jen kvůli tomu, že nejdou do politiky? Přitom jsou úplně stejní jako Babiš a možná i horší, ale nedokážu posoudit.

Abych odpověděl – myslím že právě má i to MF DNES