Avatar uživatele
LysoňXXX

Jaké média už koupil?

Jaké média už koupil a které ještě koupí Andrej Babiš? Vím o „mafra“ ..
Doplňuji:
MonkeyKing- Nova a blesk mi jsou u zádele. Já mám heslo, že ten kdo kouká na novu a čte blesk by měl vrátit občanku. Já ji mám.. Jen mě zajímalo, co už mu tady vše patří za média. A propo, MF Dnes spadá pod mafru..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Tom20 před 3799 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Impuls má v merku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Do portfolia Agrofertu, který patří Babišovi, patří kromě chemické výroby, potravinářských podniků a zemědělské výroby také vydavatelská firma AGF Media a. s., která vydává týdeník 5plus2 a na jaře roku 2013 spustila i svůj vlastní internetový portál. Od června 2013 také Agrofert vlastní velký mediální koncern MAFRA a. s., který v roce 2013 vydává dva celostátní tištěné deníky (Lidové noviny a Dnes), jeden pražský regionální deník, provozuje tři televizní stanice, dvě rozhlasové stanice a zpravodajský internetový portál a vlastní také jednoho virtuálního mobilního operátora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MonkeyKing

Ale no tak. Vždyť je to fuk – ať si koupí co chce. Myslíte si, že když nějaký redaktor MF DNES napíše něco špatného o něm, tak on si na něho posvítí?? Hloupost! Co jiní vlastníci firem a médií jako je Nova, Blesk atd. O ty se nezajímá? Jen kvůli tomu, že nejdou do politiky? Přitom jsou úplně stejní jako Babiš a možná i horší, ale nedokážu posoudit.

Abych odpověděl – myslím že právě má i to MF DNES

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek