Mirdas

Jaké máte zkušenosti z dopravním značením ?

Vůbec netvrdím že je to pravidlem, ovšem již jsem zažil doslova " přeznačkované " úseky a spíše vyvolávající chaos.
Máte také podobné, třeba i úsměvné, zkušenosti ?

Nejlepší odpověď
cukrar

Mirdas, nedávno jsem umístil sled značek, který byl naprosto proti logice a správnosti. Začalo to označení přenosnou značkou, hlavní silnice a tvar. Po ujetí asi 10 metrů stále po hlavní, byla značka dej přednost, ale ono nebylo komu, páč se z hlavní zajíždělo do samostatného pruhu.
Další protiprávní značka byla před několka leta na výjezdu z HK směrem na Pardubice, kde za benzinkou, stále ještě v obci, byla zvýšena rachlost na 90km/ h, což nesmí být..
A stále něde potkávám nesmysl..

Další odpovědi
zzzzz

Já mám podobnou zkušenost ze soboty:-(((

Jela jsem po rychlostní, kde je sveden obousměrný provoz jen do jednoho směru, každý směr má jen jeden pruh. Mezi směry jsou takové ty sloupky, které vám značí, z které strany máte sloupek objet (značením k zemi). Pravděpodobně je tam umístil nějaký vtipálek, protože kdybych to jeho značení dodržela, jela bych slalom:-(((

Napadá mě otázka, musím dodržet značení i když je nesmyslné?

anonym

Z minulého týdne – na zabití, na bouračku, ale nakonec jsme se zasmáli…
Půl silnice (jeden pruh) v rekonstrukci, druhá půlka pro ´střídavý provoz´ (dvě auta vedle sebe se tam nevešla) – a z OBOU STRAN – P08 – Přednost před protijedoucími vozidly – http://www.za­kruta.cz/img/do­pravni-znacky/velke/P08­.jpg
:-O
Neměl jsem foťák – a než jsem se s ním vrátil, už to někdo napravil.

postcd

dobré, spokojenost. jen mám výhrady k 50 kám, které jsou na dlouhých úsecích přičemž do té silnice neústí žádná boční silnice, to si pak připadám jako blbec když jedu podle předpisů. někde by bylo dobré zainvestovat do připojovacích pruhů a zvýšit rychlost aby se neomezovalo 97% řidičů kvůli 3% které se připojují .. nebo tak nějak