RyuzakiKate

Jaké máte zkušenosti z biokosmetikou?

Mám vyzkoušený šampón, tělové mléko, balzám na rty i pleťový krém – podle mě to stojí za houby a vlasy se mi více mastily, balzám na rty skoro „nematlá“, tváře mám zkrabatělé a vytvořilo se mi víc pupínků… Jak jste na tom s biokosmetikou vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Neexperimentuji. Pleť i pokožku mám k dispozici pouze vlastní a byl by nerozum si ji něčím řádně neodzkoušeným ničit.
S BIO produkty jako takovými nemám příliš dobré zkušenosti, protože se tady většinou oslavuje něco, co výrobky ani nesplňují. Prostředky na nádobí nádobí neumyjí, na praní prádlo nevyperou a pokud jde o kosmetiku, tak si u mne ani neškrtnou. To už vůbec pokoušet nehodlám. Já tomu prostě nevěřím.

Další odpovědi
terry

Biokosmetika je jen slovo. Bio je módní výraz a proto se používá všude, kde je možnost nalákání lidí.

anonym

Souhlasím, ty přípravky jsou k ničemu. Zkoušela jsem šampón a krém na ruce. Jak říkáš, vlasy se mi mastili více než předtím a k tomu je to drahý jak něco…