rose

Jaké máte zkušenosti se zmrazením tukových buněk-kryolipolýzou­?Zhubli jste po této metodě?

Tato moderní hubnoucí metoda zmrazením tukových buněk je teď hodně k vidění na slevových portálech a mě taky láká a tak chci znát vaše zkušenosti.Děkuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Tahák, jeden z mnoha (dle mého názoru – ale pochopím, když s ním někdo nebude souhlasit). Myslím, že při 2 měsíčním dodržování pitného (a nebo jiného smysluplného) režimu…„3l vody denně,první týden po proceduře – nepít kávu,alkohol a 6 týdnů pít ráno a večer lymfatický čaj,trochu dietní režim“ …je efekt zhubnutí „o pár cm“ způsoben režimem samotným a ne uvedenou procedurou.

Chcete-li „zaručeně“ hubnout (nebo si držet určitou váhu) opakovaně doporučuji zamýšlet se právě nad režimovými úpravami:

  • stravováním (kvalitní a pestrá strava 5× denně v menších dávkách)
  • zvýšenou tělesnou aktivitou (lidé s nadváhou NESMĚJÍ začít běhat – jinak si ničí klouby nohou, postačí bohatě CHŮZE ve svižnějším tempu s trekovými holemi /tzv. NORDIC WALKING http://www.czech-nordicwalking.com//

Neboť lidské tělo formují POHYB (byl člověku dán jako přirozená vlastnost), VSTUPY (jídlo a pití..z nich se tělo buduje a vyživuje) a SPÁNEK-ODPOČINEK.
Doplňuji:
Neříkám, že je tato metoda bezcenná a bez jakéhosi účinku…jako zážitek to může být nové, zajímavé, vzrušující a tím pádem motivující… i kdybyste si „jen“ v té zimě řekl / řekla "tak !od teď hubnu!, tímhle začínám! Proto kryolipolýza může být tím ZAČÁTKEM.
Jen se spíše lidé snaží na jednoduché věci vymyslet (byť možná v dobré víře) něco poměrně zbytečně složitého – člověka vystavovat teplotám od –110 °C do –160 °C?

Další odpovědi
hanny 2

Ano,byla jsem na tom a účinek se dostavil,ale až za 2 měsíce,tak jak uvádí,u někoho může i dřív.Musí se dodržovat pitný reřim – 3l vody denně,první týden po proceduře – nepít kávu,alkohol a 6 týdnů pít ráno a večer lymfatický čaj,trochu dietní režim.Ale nečekat zázraky,jde opravdu o centimetry,poz­nala jsem to na oblečení.
Doplňuji:
rose myslím si,že Pájo má asi pravdu,ale tato procedura tomu trochu napomůže,protože Ti aktivuje lymfatický systém a je pravda,že ten úbytek centimetrů mám v místech,kde se mi to předtím nedařilo a na které jsem se při kryolip.zaměřila – mohla jsem si vybrat 2 oblasti.

tania

ahojky zdravím všechny. Já zákrok podstoupila,ale nebylo to zakoupeno přes žádný slevový server, ale pročítala jsem recenze a narazila jsem dobré příspěvky o salonu http://www.hubnuti-kosmetika.cz/cs/kon­takt-6/kontakt-20.html. Jsem z Prahy a tak jsem vyrazila.Zákrok se dal vydržet a úbytek cm se dostavil a proto jen doporučuji