Jaké máte zkušenosti se zmrazením tukových buněk-kryolipolýzou?Zhubli jste po této metodě?

Tato moderní hubnoucí metoda zmrazením tukových buněk je teď hodně k vidění na slevových portálech a mě taky láká a tak chci znát vaše zkušenosti.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tahák, jeden z mnoha (dle mého názoru - ale pochopím, když s ním někdo nebude souhlasit). Myslím, že při 2 měsíčním dodržování pitného (a nebo jiného smysluplného) režimu..."3l vody denně,první týden po proceduře - nepít kávu,alkohol a 6 týdnů pít ráno a večer lymfatický čaj,trochu dietní režim" ...je efekt zhubnutí "o pár cm" způsoben režimem samotným a ne uvedenou procedurou.

Chcete-li "zaručeně" hubnout (nebo si držet určitou váhu) opakovaně doporučuji zamýšlet se právě nad režimovými úpravami:
- stravováním (kvalitní a pestrá strava 5x denně v menších dávkách)
- zvýšenou tělesnou aktivitou (lidé s nadváhou NESMĚJÍ začít běhat - jinak si ničí klouby nohou, postačí bohatě CHŮZE ve svižnějším tempu s trekovými holemi /tzv. NORDIC WALKING http://www.czech-nordicwalking .com//

Neboť lidské tělo formují POHYB (byl člověku dán jako přirozená vlastnost), VSTUPY (jídlo a pití..z nich se tělo buduje a vyživuje) a SPÁNEK-ODPOČINEK.
Doplňuji:
Neříkám, že je tato metoda bezcenná a bez jakéhosi účinku...jako zážitek to může být nové, zajímavé, vzrušující a tím pádem motivující... i kdybyste si "jen" v té zimě řekl / řekla "tak !od teď hubnu!, tímhle začínám! Proto kryolipolýza může být tím ZAČÁTKEM.
Jen se spíše lidé snaží na jednoduché věci vymyslet (byť možná v dobré víře) něco poměrně zbytečně složitého - člověka vystavovat teplotám od –110 °C do –160 °C?

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,byla jsem na tom a účinek se dostavil,ale až za 2 měsíce,tak jak uvádí,u někoho může i dřív.Musí se dodržovat pitný reřim - 3l vody denně,první týden po proceduře - nepít kávu,alkohol a 6 týdnů pít ráno a večer lymfatický čaj,trochu dietní režim.Ale nečekat zázraky,jde opravdu o centimetry,poznala jsem to na oblečení.
Doplňuji:
rose myslím si,že Pájo má asi pravdu,ale tato procedura tomu trochu napomůže,protože Ti aktivuje lymfatický systém a je pravda,že ten úbytek centimetrů mám v místech,kde se mi to předtím nedařilo a na které jsem se při kryolip.zaměřila - mohla jsem si vybrat 2 oblasti.

Diskuze k otázce

tania

ahojky zdravím všechny. Já zákrok podstoupila,ale nebylo to zakoupeno přes žádný slevový server, ale pročítala jsem recenze a narazila jsem dobré příspěvky o salonu http://www.hubnuti-kosmetika.c z/…. Jsem z Prahy a tak jsem vyrazila.Zákrok se dal vydržet a úbytek cm se dostavil a proto jen doporučuji

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.