marci1

Jaké máte zkušenosti se zavírací dobou pivnic a s přístupem jejich obsluhy?

Známý byl v pivnici, (která má zavírací dobu v 22:00), v 21,20 a obsluha mu tvrdila, že už zavírají a mají uzavřenou tržbu. Chtěl jen 1 (slovy jedno) pivo. Odešel, je to dobrák, který se nechce dohadovat. Co na to říkáte? Jak to vlastně je? Taky se necháte „vyhodit“? 🙂 Obr. pixabay

Nejlepší odpověď
bolak

Hospody by se zavírat neměly, nikomu nic neprovedly.

Další odpovědi
gecco

Nestává se mi to – spíše mám zkušenost opačnou…
😉
Tady hospodští už vědí, že pokud zákazníka dožerou, příště nepřijde, máme na výběr.
___
Ale jo – nehádal bych se (namístě tvého známého), taky se nerad hádám – jen bych už nepřišel nikdy…
😉

Mc Merkurion

… co to je zavírací doba? … slušný lidi choděj domu (až) za světla a my to u nás dodržujem …

ten který je

V pivnici jsem nebyl ani nepamatuju,ale v restauraci kde se vaří ano.Bohužel stále ještě vidím i dnes takový přístup k zákazníkovi,že host je na obtíž a personál nemá motivaci.O pří­činách bychom zde mohli diskutovat do rána.:-)

Michaela926

Někdy to tak bohužel je, asi pak záleží na člověku, který obsluhuje. Já osobně mám ale s pivnicemi zkušenosti dobré.