rujet

Jaké máte zkušenosti se zahradní smršťovací hadici?

Odpovědi
vítek

Osobně si myslím,že je to výborná věc,lehká,skladná.
Stočit 25 m normální zahradní hadice na držák je práce na 10 minut.
Dvě napojené smršťovací zvládá i dítě :)

Petrovskalui

Řekněte mi prosím, jakou máte pravdu zkušenost se smršťovací zahradní hadicí? Vyplatí se o ni přemýšlet?

Renikled

Já velmi dobrou, protože jsem vybral kvalitní hadici, která opravdu dobře funguje. Vybral jsem smršťovací zahradní hadici od bezdoteku.cz Mohu doporučit, protože se dokáže roztáhnout až na 15 metrů.