Georgo2010

Jaké máte zkušenosti se systémovou žehličkou v porovnání s napařovací?

Odpovědi
WeeBear

S napařovacíma mám špatné zkušenosti.. Obvykle mi z nich vytékala voda a podobně (tudíž samé reklamace v prodejnách..)

Se systémovou žehličkou nemám žádné zkušenosti, pro mě osobně by byla celkem nepraktická.

Jsem věrná staré žehličce, kterou máme už od té doby, co jsem se narodila, žádná krása na pohled, ale narozdíl od nových výrobků mě nikdy nezklamala.