aktusim

Jaké máte zkušenosti se soukromými jazykovými školami?

Doplňuji:
Myslím veřejné kurzy…

Odpovědi
quentos

V jedné takové působím jako lektor. Jak tak sleduju ostatní školy (neboť my se z hlediska výukových metod od těch tradičních dost lišíme), musí člověk pečlivě zvážit, jestli to nejsou jen tahači peněz. Dobrých jazykovek je jako šafránu. Nechte si nějakou doporučit od známých, nebo – chcete-li se učit anglicky – hledejte školu praktikující tzv. přímou metodu, ta spolehlivě naučí. (Už jsem taky zažil studenty, kterým metoda „nesedla“, nicméně těch bylo velmi pomálu.) Na jiné jazyky zatím učebnice podle přímé metody nejsou, ale jsou do nich překládány a budou brzy taky.

Michal Kole

Myslíš jako „jazykové kurzy pro veřejnost, zaměstnanců firem“ nebo něco jako střední nebo vysoká škola ?

iwetax

Jsou drahé jak prase. Kvůli tomu se asi víc snaží.