Adris

Jaké máte zkušenosti se šňupacím tabákem?

Zajímalo by mě jestli jste na tom někdo byl závislý, jaké to mělo účinky, myslíte si, že je to nechutné?
Popřípadě jaká značka je nejlepší.. Díky

Odpovědi
ten který je

Jeden můj známý přestal před mnoha lety s cigaretami a místo nich si kupuje šňupací tabák.Dost často šňupe třeba i v restauraci u piva.Já osobně si dám špetku tabáku s mentolem tak dvakrát do roka,kdy mám rýmu a ucpaný nos.Že bych na tom viděl něco zajímavého nebo nechutného,tak to ne.Spíše to beru jako prostředek k uvolnění nosu.Lepší je ovšem při nachlazení inhalovat nějaké bylinky než toto.