Fildas

Jaké máte zkušenosti se službou PayPal ?

Chci si založit účet na PayPal, jak hodnotíte tuto internetovou službu.
Potřeboval bych nějaký popis jak PayPal hodnotíte. Děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
quentos

Užívám ho při nákupech přes EBay. Je to výborné, vychytané, vymakané… nejenže má prodejce peníze ihned, i kdyby žil v Tramtárii, ale navíc máte v případě omylu záruku vrácení peněz a kromě jednorázového poplatku 50.- při založení PayPal účtu neplatíte žádné další zbytečné poplatky (ze svého účtu na PayPal účet si můžete s penězi šibovat, jak je Vám libo, a nic Vás to nestojí) – na rozdíl třeba od příšerného, nevymakaného a nevychytaného AlertPay, kde platíte za každou hovadinu.