Curiosity

Jaké máte zkušenosti s VIBROSTATION? Jaký je Váš názor na tento přístroj?

..slyšela jsem, že je to zátěž na klouby.. ?? ..je to opravdu tak účinné, jak tvrdí? ..opravdu se tím postava posiluje, hubne se a dojde ke zpevnění požadovaných partií?? Vyplatí se to? Kolik lekcí je třeba, aby člověk viděl výsledky. PROSÍM, POKUD JSTE TO ZKUSILI, DEJTE VĚDĚT! Děkuji 🙂
Doplňuji:
NIKDO NA TOM NEBYL??? ☹

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak jsem koukal do přínosů a přijde mi, že už tam chybí jen, že vám to vypere, vyžehlí a navaří. 🙂
Je to podezřele vychvalované, ale to je u tohoto typu výrobků víc než běžné. Výsledky bývají většinou více vsugerované než opravdu reálné.
Výrobky tohoto typu sází na přirozenou lenost člověka provozovat aktivní pohyb.