Jaké máte zkušenosti s tímto mobilem? Samsung S522O Star III

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenosti s tímto mobilem http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s5220-star-iii/
Chtěla bych jej na Vánoce. Potřebuji ho na volání, sms, wifi připojení má taky. Máte někdo tento mobil? Případné postřehy jsou vítány. Děkuji :)

Odpovědi
Bedy

Telefon není zrovna nejlepší, má laciné ošizené plasty, displej taky ždná sláva. Ale asi to odpovídá té ceně.

Možná bych se podíval po něčem kvalitnějším, můžu doporučit se podívat na telefon Nokia Asha 306.Výhodou tady může být i to, že Nokia vyvinula nový internetový prohlížeč, který načítá stránky mnohem rychleji a pokud byste se řpipojovala na internet přes mobilního operátora, tak ušetříte nejen limit dat FUP, ale tím ušetříte i peníze.
Kdybyste tisícoku přidala, vybíralo by se lépe.