Elis67

Jaké máte zkušenosti s taneční podložkou a Stepmanií?

Rozhoduji se zda podložku koupit nebo nekoupit tak by mi určitě pomohlo kdyby mi tu zde někdo poradil i jak vybírat a tak celkově co si o tom myslíte?
Díky za odpovědi 🙂
Doplňuji:
No ovšem cena je u XBOXU poněkud jiná.. a pokud bych chtěla konzoli tak rozhodně WII.
Já ale konzele nechci, chtěla bych tu podložku a nezdá se mi to trapné

Odpovědi
Jsemtady

Videa jak to vypadá najdeš na youtube.Ale než si to kupovat, to už si spíš pošetři na Xbox 360+ Kinect. To je jinej odvar, pohybuješ se tam celým tělem a vůbec se toho dá dělat víc. Ps. Kinect je mnohem lepší než wii tyčinky, ale to bys musela zkusit no.