Lucie72

Jaké máte zkušenosti s reklamními billboardy na domech?

Nejedná se o podvod? Musím něco platit firmě, která to chce ode mne pronajmout a kdo určuje cenu za pronajmutí ? Děkuji za odpověd?

Nejlepší odpověď
Hans51

Nevidím důvod, proč byste jim měla cokoliv platit. Jde o Váš majetek, oni si chtějí pronajmout Vaši plochu, tak podmínky určujete Vy 😉 stejně tak i cenu, pokud budete chtít moc, pravděpodobně ztratí zájem. Pokud nabídnou částku, která je pro Vás nízká, ztratíte zájem Vy. Jde o vyjednávání smluvních podmínek. Nedejte se! Držím palce.

Další odpovědi
terry

Žádné.
Neznám důvod, proč byste jim něco mela cokoli platit.
Oni chtějí po vás, oni budou platit.
Cenu určíte vy.
Vy budete platit daně z tohoto příjmu.