sowa

Jaké máte zkušenosti s REAL FINANCE cz ?

Nejedná se o půjčku, ale chci od nich kupovat dům .Na co je třeba si dát pozor,abych nenaletěla ?

Nejlepší odpověď
terry

Osobní zkušenosti nemám, ale jiní ano.

http://www.ne­poctivci.cz/de­tail?Real-Finance-CZ-a-s-Dobry-den-Mate-nekdo-zkusenosti-s-firmou-Real-Finance-CZ-a-s-Chtela-bych-si-vzit-od-nich-uver-tak-bych-nerada-naletela-Nikde-krom-jejich-stranek-jsem-o-nich-necetla&m=-1&t=nepoctivci

Další odpovědi
hrava

Dobrý den,jaký dům a kde chcete kupovat?Snad bych vám mohl poci spolupracuji s RK Orka,myslím,že najdem řešení.V případě zájmu se ozvěte.
Hrabovský
tel:722060394