Já...

Jaké máte zkušenosti s přechodem dodavatele plynu nebo elektřiny (byt, RD) ke konkurenci, např. RWE x ČEZ a naopak?

Nejlepší odpověď
suaeda

Nyní se objevilo více dodavatelů elektřiny. Bohužel ne vždy dobrých. Tzv. podomní obchodníci otravují zejména starší lidi, kteří jsou pak ze vzniklých problémů nešťastní. Všem doporučuji internetové stránky, kde si lze spočítat kolik kde se platí. Energetický regulační úřad.
www.eru.cz
Na stránkách si lze vybrat současného dodavatele elektřiny a k němu na porovnání navrhnout nového. Zadává se nejen množství spotřebovaných MWh, tarifní sazba (tj. závislost na jističích), noční proud ad. Stránka během chvilky vyhodnotí kolik platíme u současného dodavatele a kolik bychom platili u plánovaného nového dodavatele elektřiny.

Další odpovědi
PES MATES

Byl jsem u Bohemia energi – no skandál.
Aktivace 500 bez DPH
Pak jsem se prestehoval..2500 bez DPH.
Celkem 3600 za pospis pryč..Bohužel musím říct zlatý Eon.

Zdroj: www.skylink.cz