dolik

Jaké máte zkušenosti s pražákama na silnici?

Nechci pražáky urážet,ale nafoukanost s jakou se u nich setkávám na silnici,nezná mezí.Jezdím každý den a takové prasečiny co dokážou se jen tak nevidí.
Doplňuji:
Ty,který jsi máš pravdu.Jasně.Jde o ty s pražskou SPZ.Mám dost zkušeností na to,abych mohl poovnávat řidiče z prahy a od jinud.A tvrdím,že ti s pražskou SPZ jsou dost často nebezpeční řidiči.Ale zároveň se omlouvám všem těm slušným pražákům,ale zažil jsem dost krušných chvil,díky autům pražskou SPZ.Tak se nedurdi.A já jsem taky.

Nejlepší odpověď
kropitko

Hm, mně by taky zajímalo, jak se dá poznat kdo je pražák a kdo ne,,,?!
Ale něco na tom bude, ono aut s pražskou SPZ bude nejvíce, tak pak to vypadá, že za všechno můžou pražáci,,,
Doplňuji:
Ale přeci každý s pražskou SPZ není pražák,,,obzvlášť v dnešní době, kdy se díky ekopoplatku dost aut nepřepisuje?!

Další odpovědi
ten který je

Kdo jsou to pražáci?To jsou ti s pražskou spzetkou?Jsou všichni lidé na silnicích slušní mimo pražáků?Brzdi chlapče.

mosoj

Jako s ostatními řidiči. Někdo je trotl, někdo je slušnej. Navíc nevím odkud ten řidič je.

mojitek

Jakoze jsi odnekud z Moravy nebo odjinud, ze pises prazaci-dle spzetky?Jestli v Praze,tak si uvedom,ze mame 1,2 milionu obyvatel a mezi takovou spoustou lidi se samozrejme vzdycky objevi nejakej trotl co by zaslouzil tecku mezi oci.Ale ne kazdy kdo momentalne bydli v Praze je prazak-vetsinou to jsou zbohatli pristehovalci buhviodkud

anonym

Já vím,že jsou oražení,ale ja se jim mnohdy vůbec nedivím,my,když si tak jedem po těch našich cestách necestach,tak se ještě stihnem kochat,ale kdyby nebyli trošku oražení,tak na místo kam jedou,se mnohdy ani nedostanou,je to až hrůza kolik aut tou Prahou projíždí a jezdí.Ale někdy hazardují,to je jasný!

hanulka11

já bych to netřídila pražák nepražák. Prostě jsou takový kteří jezdí jako pr… a takový ,kteří na to moho doplatit. Myslím dolíku, že na značku bys neměl až tak koukat ,protože dnes má pražskou značku i kluk z vesnice daleko od Prahy

Terryle

Osobně mám s Pražákama zkušenost jen jako chodec, protože neřídím. Ale myslím, že i podle chování k chodcům se úroveň řidičů pozná, protože kdo je prase k ostatním autům, je prase i k lidem…

A moje zkušenosti jsou kupodivu výborný. Když jsem přišla z Vysočiny, byla jsem zvyklá, že na přechodu čekám běžně deset minut, protože auta prostě nepřibrzdí nebo nedejbože nezastaví, abych mohla přejít.
V Praze jsem se postavila k prvnímu přechodu a co se nestalo – zastavilo PRVNÍ auto. Příště taky. Prostě chodec se pustí.

Na druhou stranu se auta chovají děsně drze k tramvajím, skoro furt to někde stojí, protože nějakej tento najel na koleje a nemůže pryč, protože ho ostatní nepustěj. Ale to je blbě řešený celkově. Co ale pozoruju chování řidičů k sobě navzájem a k chodcům, fakt mi to nepřijde tak zlý. Jinde je to horší…

ten který je

O.K.já si myslím že to nejlépe vystihl uživatel mosoj.Co je ale dnes nejhorší je ten chlast za volantem,to je hrůza jak se to rozmáhá.:-(