Jaké máte zkušenosti s opravami notebooku, či jiné elektroniky v servisu po záruční době?

Pokud muzete tak prosim uvedte i druh opravy a cenu a jak dlouho vam pak opravena vec fungovala. Predem dekuji za odpovedi. Dalsi pripadne dotazy, ci diskuze muzeme resit v diskuzi pod otazkou.

Nejlepší odpověď
zelí

Velmi velmi špatné. Opravené to vydrželo měsíc a podruhé mi ho rozmlátili ještě víc.
Jak se notebook pokazí je to častokrát definitivní.

Další odpovědi
McArthur

Hodně rozporuplné. V jednom servisu jsem nechal opravit prasklé panty. Ti šílenci to slepili nějakou srajdou a naúčtovali si výměnu. Vydrželo to asi 2 měsíce, prasklo to a tím se na jejich práci přišlo.

Jinde zase byl požadavek na opravu napájecího konektoru a ten drží jak ďas.

Záleží na servisu a jeho konkrétním servisním technikovi, tj. záleží na lidech. Obecně výměna displeje je asi nejběžnější oprava, která se obvykle podaří. Jakmile jde o elektroniku (základní desku), tak bych do opravy nešel. U dobrého notebooku jen do výměny celé desky.

Front

Velmi špatné, téměř vždy se po záruce závada začala opakovat.

briketka10

já si zase nemůžu stěžovat mám starý NB 6 let
Toshiba po dvou opravách a vždy fungoval bezva
teď mi odešla celá deska řekli mi cenu zaplatím ji
a NB si zas odvezu chci ho zpátky je perfektní a
tento novej ještě vrátím do 14 dnů má nekvalitní
repráky nejsem s ním absolutně spokojená !
Doplňuji:
Jak píše Mc Arthur
opravu napájecího konektoru mi dělali
poprvé za pár kaček a přidali nabíječku
zdarma zaplatila jsem 800,– Kč
Předtím mi úplně zhasl a byla výměna
HDD koupila jsem nový za 500,– Kč a
známý ségry mi ho opravil za 200,– Kč,
tak si moc nemůžu stěžovat, ale tahle
oprava bude dost drahá, ale přesto se
vyplatí 😁

gecco

Žádné – buďto si danou věc opravím sám a nebo ji ´vyhodím´…
😉