moni01

Jaké máte zkušenosti s nákupem v e-shopu pipkin.cz?

Chtěla bych si z tohoto eshopu objednat knihu, ale nevím, jestli je důvěryhodný…

Odpovědi
anonym

Podle mých zdrojů mají prý nízké ceny a dobré knihy. Prý tento eshop ale moc nekomunikuje.

marci1

Zkušenosti nemám, ale dle recenzí zákazníků na tento e-shop bych si tebou požadovanou knihu, objednala raději jinde.

moni01

Já bych si ji možná objednala do zásilkovny, protože ji můžete zaplatit až tam, až knihu dostanete do rukou…