Avatar uživatele
Zepple

Jaké máte zkušenosti s myšmi?

Co právě držíte v ruce za myš? Já Genius traveler 320 – tu světle modrou , no a ta mi už vydržela 3–4 roky až dodnes. Zato v Prosinci jsem si k notebooku pořídila tuhle-SWEEX MI051 stříbrnou, což nebyla zrovna výhra. Ten údajný naviják není nijak skvělý, když jsem velikost často měnila, tak se úplně jaksi se šňůrou zašmodrchal, ale to by bylo ještě to nejmenší…, nějak jsem to zpravila, ale asi za 2 měsíce přestala myš fungovat úplně. Nalomil se v zakončení drátek a myš se nemohla přihlásit k počítači. – Reklamace proběhla v pohodě, ale teď ani její vyměněná náhrada nefunguje! Dost mě to štve, ten samý problém…, myš se připojí k PC a nic, ale tentokrát není nic viditelného ani s drátkem. Takže zřejmě dostanu už 3 vyreklamovanou stejnou myš. Aby to takhle nešlo dál… do konce záruky. :D Přemýšlím, že tentokrát si ji nechám vyměnit alespoň za jinou barvu-ostatní jsou taky vážně pěkné.
A kdoví, třebas takhle zlobí jenom ta série „Rambutan Silver“ http://www.al­za.cz/sweex-mi051-stribrna-d129009.htm -moje myš. http://www.al­za.cz/sweex-mi055-zelena-d129006.htm -barevná variace. Myslíte, že to půjde? Vyměnit ji za jinou barvu? Je kupovaná v Alze. No, příště si žádnou myš od Sweex vážně kupovat nebudu. Máte podobnou zkušenost nebo vás vaše počítačové myšky poslouchají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym, rynek878 před 4993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já používám Genius-optical,drátová,ale mám jí už několik let a absolutně bez jediného problému.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Myš jedině bezdrátovou. V ruce mám již 5 let
Benq M 306. Barva mě nezajímá. Tedy nesmí být jako od světskech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Já mám LogiTech. Přesné označení nevím, ale je to ta, která místo aby jezdila po podložce, tak má nahoře velkou kouli a tou ovládám kurzorek. Už ji mám pár let, bez jediného problému a moc mi vyhovuje, protože mám trochu zdravotní potíž s kloubem ukazováčku a takto ho tolik nenamáhám a na pravé myší tlačítko používám palec.
Barva sv.+tm.šedá, koule tm.červená 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elekrikář

Zkuste si prohlédnout zásuvku v počítači zda se do ní nedostalo nějaké smetíčko. Několikrát konektor zasuňte, kontakty se o sebe otřou a očistí se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mám optickou myš Genius,Netscroll 100, až na to že mi pod palečkem slejzá stříbrná barva jsem s ní spokojen ani nebyla moc drahá. Vyrobeno v Číně.Zkuste jí vymněnit za nějaký jiný model.Zřejmně je to technická zrada v tom navijáku. Když to nepomůže pozvěte jí na ochutnávku přípravku Lanirat PG těm co mi lezly do chalupy to moc nechutnalo podruhé už nepřišly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek