Jaké máte zkušenosti s multimediální tvorbou?

Jako střední školu jsem si vybrala obor multimediální tvorba na jedné umělecké škole. Když mě přijmuli byla jsem štěstím bez sebe, strašně se tam těším a tak se chci zeptat jestli tady náhodou někdo nemá zkušenosti s tímto oborem. Je to výhodné studium? Co mám očekávat??

Odpovědi
led

Čo to je výhodné studium?
Multimediálna tvorba je vlastne umelecká tvorba v rôznych druhoch umenia. Napríklad výroba scénickej videoprojekcie, animovanej, hranej… mixovanej s hudbou na divadelné predstavenie, reklamné spoty. Je to vlastne dielo zložené z niekoľkých druhov umenia v videografickej a audio podobe. vyžaduje si to okrem umeleckého citu, technickej zručnosti aj znalosti z rôznych druhov umenia od prehistórie do súčasnosti a vlastného videnia abstraktného umenia, či akési „predvídanie budúcnosti“. vidieť nevidené…
Pozor, je to ako droga, strašne nákazlivé v závislosti a človek, zaoberajúci sa týmto oborom dokáže sa touto prácou niekedy aj uživiť. Ale sú to roky odriekania a vnútornej disciplíny.