Vanda6

Jaké máte zkušenosti s mobilem SAMSUNG GALAXY BEAM ???

Doporučili by ste mi ho ??? A nebo znáte nějaký lepši za podobnou cenu ???

Nejlepší odpověď
Bedy

Znám i lepší mobily za tuto cenu.
Tento mobil má starší verzi Androidu 2.3 a ta je poměrně zastaralá. Novější verze 4 se tam sice nainstalovat dá, ale ten mobil na to není úplně stavěný – Android je celkem náročný mobilní operační systém a požaduje výkonnější stroje.
No a za tu cenu, co nabízí tento mobil, tak to žádná sláva není.

Za de facto stejnou cenu se dá sehnat svižnější a výkonnější Nokia Lumia 820. Má větší paměť, má mnohem, mnohem lepší foťák s kvalitními čočkami Carl Zeiss, které dělají fotky jak foťák. Též řada lidí ocení předinstalovaný plnohodntný mobilní Office zdarma, jinak s aplikacemi pro Windows Phone problém není, je jich opravdu hodně, nemusíte se bát, že byste si do mobilu nic nenainstalovala 🙂
Baterka vydrží taky o něco déle, zvlášť při větší zátěži (třeba probíhající hovor, zapnutá GPS navigace – ta je tady mimochodem úplně zdarma, nemusíte platit ani za internet jak jinde). Vydrží prý 924 minut nepřetržitého hovoru, což je opravdu pěkná výdrž.

Kdyby se Vám ta Lumia 820 nelíbila, doporučil bych též výborný HTC Windows Phone 8X, který ale nedisponuje slotem na paměťové karty (ale zase má velikou vnitřní paměť, a to 16GB), což by zas tak vadit nemuselo.

Doporučuju tedy zvážit koupi jednoho z těchto dvou mobilů – buď Nokia Lumia 620 nebo HTC Windows Phone 8X.