Poklička

Jaké máte zkušenosti s lepidly a lepením vy?

Potřeboval jsem si něco doma slepit a napadlo mě jaké máte zkušenosti s lepidly.

Nejlepší odpověď
venkovan

S průmyslovými záleží co se lepí.
Ale taky jsem se dneska doma něco slepit, a nezabralo nic. Ani slib, že si budu mýt uši.

Další odpovědi
briketka10

měla jsem U-HU a slepilo mi všechno od gumových podrážek u boty až po dřevěný práh u dvěří a dodnes pevně fest drží..
jinak mám obyčejné dvousložkové Alkaprén taky drží sice dýl schne, ale za tu cenu stačí..

anonym

Skušenosti mám, samozřejmě závisí co kdo chce slepit.

Questman

Na všechno co má držet dávám pěknou dávku vteřinového lepidla 😁
Ale jednou jsem si přilepil botu k podlaze, když jsem lepil do kuchyně poličku a pak jsem ji musel odlepit ředidlem. Takže bacha na bezpečnost, pokud jsi nemehlo jako Já 🙂

suaeda

Občas potřebuji něco slepit. Záleží o co jde, takže druhů mám více. Nejraději mám lepidla dvousložková a pak kaučuková. Vteřinovým jsem zatím nepřišel na chuť. Mám radši, když lepidlo zasychá déle a můžu se spojem déle manipulovat.