panenka

Jaké máte zkušenosti s kynutým práškem od Dr Oetker?

Dobrý den včera mě poštou příšel balíček a v něm vzorek kynuté těsto Dr Oetker Expres chtěla bych dnes udělat buchty zatím jsem od Dr Oetker prášek kynutý nepoužívala známá a kamarád mě řekly že s tím dobré zkušenosti nemají můžete mě napsat vaše zkušenosti s timto pomocníkem do kuchyně?děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak s tím zkušenost nemám, ale předpokládám, že to bude na bázi sušeného, nebo-li instantního droždí. To doma mám, čas od času ho použiji, když zrovna nemám čerstvé a rozdíl v tom žádný nevidím.

Další odpovědi
Děda Louda

To je v podstatě normální prášek, akorát je nakynutý. Jedná se asi o odpadní produkt výroby Cyklonu B této známé firmy.

fablen

Vyzkoušejte a uvidíte 🙂. Já zboží této firmě kupuji ráda, neboť se mi zatím vše podařilo a chutnalo nám.