Killerka

Jaké máte zkušenosti s kosmetikou Anubis?

Chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s kosmetikou Anubis? Slyšela jsem o ní u nás na kosmetice, ale říkám si, že tam možná chválí všechno a osobně jsem ji zatím nevyzkoušela… Konkrétně mluvili o nějakém krému se zlatými částečkami proti vráskám? Neznáte ho?

Odpovědi
KamaradkaEL

Zkušenosti mám dobré, hodně se mluví o tom jejich krému se zlatými částečkami, ale ten je spíš pro zralejší pleť, takže ten osobně vyzkoušený nemám, já od nich používám odličovací čisticí pěnu a vodu z té jejich bio řady a spokojenost 🙂 jsou pro hodně citlivou pleť, takže na ně reaguji dobře 🙂