Michalka44

Jaké máte zkušenosti s kojeneckým oblečením z internetu?

Jako maminka hledám vhodný internetový obchod, kde bych si mohla koupit kvalitní,ale i levné oblečení pro své děti. Narazila jsem na velmi oblíbený eshop http://www.ko­jenecke-obleceni.eu, který doporučovaly maminky. Co na něj říkáte? NEbo máte jiné tipy?

Odpovědi
Broukk

Já kupuji tady http://www.ba­bypartner.cz/ko­jenecke-obleceni/
skvělý eshop, kupuji tam nejen kojenecké oblečení. Dozvěděla jsem se o něm od kamarádky.
Doplňuji:
Nosítko, jak se to veme. Segra si z těchto stránek také koupila věci a mimo jiné i nosítko Babybjorn one. Je super, takže si ho občas od ní půjčím. . . když jdeme třeba někam na výlet nebo tak. Je to fajn věc. Ale jak kdo to využije no. Hlavně todle nosítko má 4 způsoby nošení, což je super

Xenka

to Broukk: Moc pěkné, pěkné věci, za dobré ceny. To se bude hodit. Máš od tamtud i něco jiného, než oblečení? Specializují se koukám i na nosítka, lehátka apod. Jsem si vždycky říkala, že takové nosítko může být fajn, ale nikdy jsem neměl nikoho kolem sebe, kdo by to měl.
Tak jsem nevěděla. Jaké to vlastně je ze zkušenosti.

veruberu

taky jsem kupovala zde, a byla jsem vždycky spokojená, obejvila jsem ale taky kouzlo nakupování v secondhandu 🙂 ve vrbaných se dají sehnat opravdu dost luxusní kousky a za pár kaček

Broukk

jojo to je ono. Tak pokud ho využiješ, určitě nebudš litovat ;) Je super.

Xenka

To já bych to asi využila si myslím. Myslíš tady to ? http://www.ba­bypartner.cz//no­sitko-babybj%C3%B6rn-one-60-091023.htm

Broukk

tak jestli ho využiješ, tak doporučuju do něj jít. Jo jo to je ono ;)

Xenka

Asi to zkusím. Tak díky za cenné rady a poskytnuté informace, díky 🙂