kesim

Jaké máte zkušenosti s Julskými Alpami?

Doplňuji:
V létě jedeme do Slovinska, proto mám pár orázek. Jaké máte s Julskými Alpami zkušenosti? Dá se stihnout vrchol Triglavu za den? A co výstup na Mount Canin? Nějaký výlet podel Soči? Děkuji za tipy, odpovědi a zkušenosti.

Odpovědi
Lamalam

Vystup na Triglav se obvykle dělá dva dny. Vyhází se např. z Rudné doliny, nocuje se na chatě Planika (docela humus). Ráno okolo osmé se vychází na Triglav, podle počasí a formy trvá výstup cca 5–6 hodin. nahoře pár fotek a rychle dolů.