Jaké máte zkušenosti s Euronou?

Jaké máte zkušenosti s Euronou? Jedná se mi především o prášek na praní a odstraňovač skvrn.

Odpovědi
alenka901

Moje zkušenosti s euronou jsou zatím velmi pozitivní Mají všechno hodně koncentrované čili toho používám jen málo a umyje to a vypere dost dobře a voní úžasně

Dandi

Já zkušenosti nemám, ale má babička ano. Prášek na praní si přivezla z prodejního zájezdu a je s ním také jako Alenka nad míru spokojená. Potíž je spíše v tom, že nikomu nechce říct, kolik za prací prášek zaplatila.

Attack-design

nemám