Minas

Jaké máte zkušenosti s čínskými eshopy?

Chci si koupit jednu/dvě věci přes alliexpres a tinydeal a zajímá mě vaše zkušenost. Byl bych rád kdyby jste doplni komentář svojí zkušenosti dopodrobna :)

Odpovědi

Skvělé jak s Alliexpresem tak i s tinydeal

Pres aliexpres jsem kupoval nahradni dily na mobily a vzdycky doslo vse v poradku.
Jen jednou se jim ztratil balicek tak ho poslali znova, ale na konec dosli oba dva a kdyz jsem jim psal co ted s tim tak prej si to mam nechat jako omluvu za opozdenou zasilku.

AmazedWolf

Ani jeden neznám

Oba obchody znám, ale nemám žádné zkušenosti.

Lamalam

Ani jeden neznám

postcd

Ani jeden neznám

Doplňuji:
mám opakovaně pozitivní zkušenost s buyincoins.com a dx.com
zboží je co se týče kvality podřadnější, s cenou balíčku pod 20eur je snad možné vyhnout se doplácení DPH a CLA poště.

turbo085

Skvělé jak s Alliexpresem tak i s tinydeal

Klaproth

Ani jeden neznám

jáára

Ani jeden neznám

Doplňuji:
teda Aliexpres znám, ale nikdy sem tam nenakupoval. A ani se nechystám…

Emefej

Ani jeden neznám

gecco

Ta anketa je přiblblá – takže jen do diskuse…
😛
AliExpress.com – několikanásobná zkušenost, v pohodě (jednou to ´nevyšlo´, vrátili peníze) – pokud se ale domníváš, že ti budu jednotlivé obchody dopodrobna rozepisovat – jsi fantasta…
TinyDeal neznám.

Minas

Omylem jsem odklikl další možnosti aktety, takže vypadá tak, jak vypadá. jinak díky

gecco

😉