kazisvět

Jaké máte zkušenosti s cestováním letadlem s dětmi do jednoho roku?

Zvažujeme, zda letět na dovolenou letadlem (cca 2–3 hodiny) s naší osmiměsíční dcerou. Máte někdo zkušenost, jak let takto malé děti snášejí?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja sama osobni zkusenost nemam,ale syn byl loni s malou dcerkou ve Spanelsku let Praha Barcelona ,to bylo v poho,jen jeste byla kojena,tak ta dovca nebyla uplne tak,jak si predstavovali,pro­toze pry cestujici cuceli jako by kojeni byl nejaky zlocin.Jinak opravdu vse ok.

Další odpovědi
Komodita

Ahoj!Ja letela s holkou 8 mesicu a bylo to perfektni…nebry­čela,spala a ja bala se ji přebalit abychom to nejak nepokazila.Před tim odlet zderžel se o 4 hodiny ale dopadlo to tak super že dnes mam nazor že je to na ditatku…nebo je klidne nebo nevrle všeobecne(chovani před odletem)

atriplex

Jednou jsem letěl a v letadle byla nějaká maminka s malým miminekem a řeknu vám, že to není nic příjemného poslouchat 3 hodiny řvoucí dítě. Celé letadlo bylo nas…, protože nikdo nemohl spát. Ta maminka si to také uvědomovala, že jí celé letadlo nenávidí a ke konci to už nezvládala a brečela také…