eve.sev

Jaké máte zkušenosti s čaji na spalování tuků?

Zdravím! Potřebuji pomoct. Chtěla bych mamce koupit k Vánocům čaj na spalování tuků, našla jsem si na netu RTF čaj, užíváte ho někdo? Potřebovala bych recenze, zda pomáhá, jak dlouho ho užíváte atd. Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
Hlada

Myslím, že to je marketingová volovina. Tuk je od přírody v podstatě zásoba energie a logicky se tedy dá zrušit jen výdajem energie, nikoli pitím nějakých blivajzů.

Další odpovědi
carpediem

Vše je to založeno na zeleném čaji, ten nás nastartuje, tak kup mamce jakýkoliv zelený čaj za 30kč bude mít stejný účinek jako ten hubnoucí za pár stovek. Za zbytek peněz třeba permici do fitka:-)

Bez pohybu nikdo nezhubne, čaj člověka jen nastartuje, ale hýbat se za něj nebude:-)))

anonym

Když začalo okrádání koupěchtivých zázračných čajů na spalování tuků, manželka si také objednala a obdržela normální, sypaný čaj za částku 300 Kč + poštovné.
Každý normální člověk ví, že takové zázračné čaje neexistují!
P.S. Kup mamce nějakou cvičební pomůcku. U ní aspoň shodí nějaká přebytečné kila.

ivzez

Žádné.
(Mám rozum.)

WTF

Pokud chceš využít zelený čaj na spalování tuků je nutný u něj sledovat, co nejvyšší obsah EGCG. Pokud tam nebude uvedený, tak vůbec nebrat.
Známí mají super zkušenosti s tímto:
http://www.fit­nessprotebe.cz/spa­lovace-tuku/green-tea-100-kapsli/