mistia

Jaké máte zkušenosti s bioaktivními gelovými kuličkami?

Doplňuji:
Dávají se do zeminy v truhlících.

Odpovědi
hanulka11

Koupila jsem gelové kuličky-vodní perly,/ to bude asi myšleno něco jiného./ Já tyto dávám do vázy -nechám je nabobtnat ve vodě .Oni zvětší svůj objem a květiny v nich déle vydrží .
Možná máte na mysli ty co se přidávají do zeminy /s těmi nemám zkušenost/

mosoj

Ano, s bioaktivními, inteligentními gelovými megakuličkami nemám žádné zkušenosti. S těmi jak v nich prodávají kytky ano. Koupil jsem ženě kytku, zasazenou v těchto kuličkách . Stála 2 stovky za dva dni uschla.