Avatar uživatele
Kvetuse

Jaké máte zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

Ahoj, jaký máte zkušenosti s antibakteriálním vysavačem? Myslím takový ten vysavaček určený na roztoče, bakterie, plísně, alergeny, viry… Mám ekzémy a alergie a dost mě to obtěžuje, takže vymýšlím, jak by se to dalo zlepši… Ale nevím, jak to přesně v praxi funguje?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? MK44, Funna před 3689 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ahoj. Ty věříš, že takový vysavač existuje, aby zničil vše, co uvádíš? Je to, dle mého názoru obchodní trik.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

taky by mě zajímaly názory „místních“…chvíli jsem o jeho koupi taky uvažovala…ale pak vyhrál obyčejnější bezsáčkový s HEPA filtrem a co všechno napoprvé vysál z postele…jen jsme hleděla, v čem jsem spala…co jsem četla diskuzi na stránkách (ne výrobce), kde nabízí ty antibakteriální, všichni pěli jen chválu…ale mohlo to být jen v rámci reklamy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Jedině s hepa filtrem. Ale aby bylo dosaženo sterilního prostředí, muselo by se vysávat každou hodinu, ale to by tkaniny nevydržely.
Toto stojí za přečtení, http://vysava­ce.heureka.cz/rob­zone-roomy/recenze/?s=3#ru15­64610

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myspule

Tak já rozhodně netvrdím, že to zničí všechno, ale myslím, že toho zničí dost (taky samozřejmě asi jak který)… Já jsem taky alergik a koupila jsem si takový malý ruční vysavač který používám cíleně na matraci, ložní prádlo, příp. deky, ale hlavně na tu postel, protože tam se drží nejvíc roztočů atd. a rozhodně se mi lépe spí od té doby a ty záchvaty mě tak nebudí… vysavač má hepa filtr, uvc lampu a nějaký klepač, ketrý má vyklepat ty roztoče a prach z látky ven a pak je vysaje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edaa

Moje přítelkyně je taky alergická a nějakej vysavač má… taky je to jenom malej do ruky, takže hlavně s tím vysává polštář a tak… pro ni nejsou nějako moc důležitý ty bakterie a viry, ale spíš ti roztoči a prach, na ty je alergická a z tohoto pohledu si to chválí, prý je jí líp když spí a zlepšily se jí ekzémy…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek