MirKop

Když morče ,,vrká,, tak se mu něco líbí nebo nelíbí?

Když morče ,,vrká,, tak se mu něco líb nebo nelíbí?To naše vrká na zvonky, kladiva, vrtačky… Občas i na písničky. Děkuji za odpovědi a zkušenosti 🙂

Doplňuji:
Ano, psala jsem podobnou a smazali mi ji

Odpovědi
Jamajka

Mám doma také morče, a myslím, že tohle se mu spíše nelíbí. Takové zvuky dělá třeba když zavržou dveře, někdo zvýší hlas nebo zapne vysavač. Naše morčátko si na některé takové zvuky zvyklo, ale když už, snažím se dělat co nejmenší hluk. :)

anonym

Odpověděla jsem jednou na podobnou, ale špatně položenou otázku, tak ještě jednou
http://www.klub­morcat.cz/mor­cata/rec-morcat.html