Avatar uživatele
M_Petr_M

Jaké máte vztahy se svými sousedy?

Zajímá mě jestli máte dobré či nějak vyhrocené vztahy. Já mám vztah se sousedy docela dost špatný. :D

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 2676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

S jedním blbem špatné (má je s ním takové celá ulice), s ostatními normálními sousedy normální sousedské vztahy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

U babčiny dobrý, tam se lidi znaj a respektujou.

U mě tam se jeden takovej blb nachází, ne že by byl zlej, ale je to slizoun, vadí mi , když jdu, tak on, i když má místa tři až čtyři p…e, musí se o mě otřít.

Tak mu říkám, ať si toho nechá, a von mi řekne, že každý ženský se to líbí.

Asi teda nejsem ženská…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Dobré. Z jedné strany jsou lidé naprosto bezproblémoví a z druhé jsou lidé, kteří se problémy dělat bojí, takže žijeme bez větších komplikací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

U mě dobrý. U nich už méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Výborné! Jaké si to uděláš, takové to máš. 🙂 Pokud to jde, zkus na lepších vztazích zapracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Úpně nejlepší, vynikající. Nemám žádné blízké sousedy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jako Marci: výborné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Většinou slušné až vřelé.Pouze s jedním hovadem jsou katastrofální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Z jedné strany sousedíme s lesem, tam je to se vztahy v pohodě. Občas nám tam řvou jeleni, ale dá se to vydržet. Z druhé strany sousedíme s lidmi, tam máme vztahy korektní, ale nikoliv vřelé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

My máme s jedněmi sousedy dobré vztahy a s těmi druhými to je katastrofa. Naštěstí se s nimi moc nevídáme, protože k nim máme postavený dům a za domem jen úzký pruh. I tak jsme ale na plot koupili stínící sítě z https://www.pe­plachty.cz/sti­nici-site-eshop/ , aby k nám přes plot neviděli a my k nim taky ne.

Nový příspěvek