Avatar uživatele
anonym

Jaké máte vlastní zkušenosti s CLUBCARD Tesco? Je pro vás výhodná? Nebo jste se zklamali?

bez odkazů na jejich stránku, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

suwa: neni to pravda.
suwa (& anonym): Nakupoval jsem v Tescu drive, kdyz karta nebyla a nakupuju v Tescu ted. Prestoze nakupuju porad stejne, nacitaji se mi na kartu body a pak vzdy jednou za ctvrt roku dostanu vetsinou poukaz kolem 150kc na libovolne zbozi z Tesca. Rocne to mame tedy cca 600kc zdarma. Vyplati se mi to – nakupuju porad stejne a ziskam 600kc/rok.

Nutno rict, ze nakupuju vyhradne v Tescu. Ale nejake akce ma i Billa, Globus, apod. – takze netusim, na kolik je to treba vyhodne oproti jinym obchodum.
Doplňuji:
suwa: nenakupuji vice, nakupuji stejne. A neni to usetreni, je to bonus navic. Tudiz pro me je vyhodna. (Usetrit samozrejme umim jinak take.) Pokud nakupujete v ostatnich obchodech a v Tescu tak casto nenakupujete, pak samozrejme moc penez nedostanete [a pokud neprekrocite hranici 300 bodu, tak tusim vubec zadne]. Otazka znela, zda-li CC vyhodna. Je, pokud v Tescu nakupujete.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Je to jen taková hra, žádný zisk od toho čekat nemůžeš, ale ztrátu taky ne. Aspoň to trošku oživí stereotyp nákupů.
Doplnění pro „chudst“ – možná děláš větší nákupy, pro jednoho člověka ta částka tak vysoká není a hlavně já zdaleka všechno nekupuji v Tescu, ale i jinde. Takže zřejmě jsou zkušenosti různé, já napsala tu svou. Částka 600,–/rok mi tak velká úspora nepřipadá, umím ušetřit i jinak.
Doplnění druhé :
Bylo by dobré uvést, kolik dělá roční finanční objem nákupů pro bonus 600,– ( nejlépe v procentech), aby si každý mohl spočítat, jestli se mu to vyplatí, nebo ne. Je třeba vzít v úvahu i to, že ceny v Tescu ani jinde nejsou stabilní a ne každý má Tesco vedle baráku. Jde snad hlavně o objektivitu, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Uvědomte si že jste kontrolováni a sledováni při každém nákupu – Vaše údaje končí někde na centrále a znají Vaši strukturu spotřeby, výdaje. Tedy nemám a nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek