Jaké máte vlastní zkušenosti s CLUBCARD Tesco? Je pro vás výhodná? Nebo jste se zklamali?

bez odkazů na jejich stránku, děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

suwa: neni to pravda.
suwa (& anonym): Nakupoval jsem v Tescu drive, kdyz karta nebyla a nakupuju v Tescu ted. Prestoze nakupuju porad stejne, nacitaji se mi na kartu body a pak vzdy jednou za ctvrt roku dostanu vetsinou poukaz kolem 150kc na libovolne zbozi z Tesca. Rocne to mame tedy cca 600kc zdarma. Vyplati se mi to – nakupuju porad stejne a ziskam 600kc/rok.

Nutno rict, ze nakupuju vyhradne v Tescu. Ale nejake akce ma i Billa, Globus, apod. – takze netusim, na kolik je to treba vyhodne oproti jinym obchodum.
Doplňuji:
suwa: nenakupuji vice, nakupuji stejne. A neni to usetreni, je to bonus navic. Tudiz pro me je vyhodna. (Usetrit samozrejme umim jinak take.) Pokud nakupujete v ostatnich obchodech a v Tescu tak casto nenakupujete, pak samozrejme moc penez nedostanete [a pokud neprekrocite hranici 300 bodu, tak tusim vubec zadne]. Otazka znela, zda-li CC vyhodna. Je, pokud v Tescu nakupujete.

Další odpovědi
Sůwa

Je to jen taková hra, žádný zisk od toho čekat nemůžeš, ale ztrátu taky ne. Aspoň to trošku oživí stereotyp nákupů.
Doplnění pro „chudst“ – možná děláš větší nákupy, pro jednoho člověka ta částka tak vysoká není a hlavně já zdaleka všechno nekupuji v Tescu, ale i jinde. Takže zřejmě jsou zkušenosti různé, já napsala tu svou. Částka 600,–/rok mi tak velká úspora nepřipadá, umím ušetřit i jinak.
Doplnění druhé :
Bylo by dobré uvést, kolik dělá roční finanční objem nákupů pro bonus 600,– ( nejlépe v procentech), aby si každý mohl spočítat, jestli se mu to vyplatí, nebo ne. Je třeba vzít v úvahu i to, že ceny v Tescu ani jinde nejsou stabilní a ne každý má Tesco vedle baráku. Jde snad hlavně o objektivitu, ne?

lexx

Uvědomte si že jste kontrolováni a sledováni při každém nákupu – Vaše údaje končí někde na centrále a znají Vaši strukturu spotřeby, výdaje. Tedy nemám a nepoužívám.