Avatar uživatele
Lů18

Jaké máte tetování? A proč?

Jaké máte tetování? Popřípadě jaké byste chtěli? A proč zrovna takové? … Zajímámě to, protože když potkám někoho potetovaného a zeptám se ho, proč zrovna takovéto tetování, řekně, že neví. Já osobně ještě žádné tetování nemám, ale mám 4 návrhy na 4 různá tetování, které se mi líbí, ale mají i svůj důvod. Nebo když vidím dnešní dobu, je tu i možnost otázky, máte tetování, jenom protože ho má někdo jiný nebo všichni třeba ve vaší partě, a kdybyste ho neměli, nezapadli byste?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chachar1922 před 2967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemám žádné. A proč? Počmárat si tělo nesmysly považuji za nerozum a doposud jsem nenašel ten správný motiv, který by mi stál za to.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Front

Žádné, nevidím jediný důvod, proč bych měl mít tetování.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

V tomto ohledu sdílím názor psychologů a odborníků v oboru psychologie......-
natrvalo bych žádné tetování nechtěla, letité modní vlně jsem nepodlehla ;)

Nikdy mne neošetřoval/ne­operoval potetovaný lékař
Neměla jsem touhu vystavovat něco lidem na odiv (s holými zády,a pupíkem už nechodím :)).
Umělecká díla mám raději na stěnách/zdech, v knihách…
Tetování mne nijak nepobuřuje, ať si se svým tělem/životem dělá kdo chce, co chce – protože tím narozdíl od takového chování nikoho neomezuje, neubližuje.
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Tak z mého okolí kdo tetování má, tak má pokaždé nějaký význam nebo vědí proč to mají. Já tetování zatím nemám, ale určitě to plánuji. Mám v plánu nápis, který mám vyfocený, protože mi to na ruku fixkou někdo nakreslil a ta osoba v životě pro mě moc znamená, dále chci něco vlasteneckého a něco z mého kraje kde jsem se narodila.

Přátele mají – draka, lva, gorilu, kostky, své děti, jeden nápis což je úryvek z písně, která mu změnila život a hasiče. Všechno mám svůj význam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rouzi

Za mého mládí tetování značilo jen jedno.
Moje děti mají tetování, nebyla jsem tím nadšena, ale miluji je i s tím tetováním.
Patří to asi k této době.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Podobně jako Drap či Front žádné a nevidím důvod, proč bych si ho měl pořizovat. Jednak to bolí a jednak se to časem, jak člověk stárne, vytahá do směšných rozměrů :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nemám žádné. Proč? Důvodů více.
Proč se raději nezeptáš, jestli máme někdo tetování? Proč se hned ptáš jaké? To předpokládáš, že ho má každý zdejší uživatel?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Nemám a ani žádné nechci. Bolí to, je to hnusné a ještě se do těla dostává bůhvíco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mám několik tetování. všechny mají svůj význam. čárový kód, orel s mým jménem, růže a vzkaz pro mou milou (univerzální) 😁
není to dobou, už i tenkrát se tetovalo, ale jinak se na to pohlíželo. i dnes je tetování výstřední záležitost, avšak velice pokročilá, co se týká kvality, námětů atd. ale taková silnější dáma s potetovaným špekem, to je materiál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

nemám…řekl bych, že je lepší vyjadřovat svou osobnost tím, jak člověk jedná, než tím, jak vypadá (nebo co na sebe namaluje).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

A proč bych takovou hloupost měla mít? Z jakého důvodu? To ti to někdo nakazuje? To budeš jako hezčí?

Tetovací barvy jsou rakovinotvorné, a proto je tetování vhodné pro kuřáky (a feťáky) a ostatní naivky, kteří nedbají na zdraví, a takových je spousta, proto není divu, že je rakovina jako příčina úmrtí v ČR na prvním místě – před srdcem (infarktem)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek