Lů18

Jaké máte tetování? A proč?

Jaké máte tetování? Popřípadě jaké byste chtěli? A proč zrovna takové? … Zajímámě to, protože když potkám někoho potetovaného a zeptám se ho, proč zrovna takovéto tetování, řekně, že neví. Já osobně ještě žádné tetování nemám, ale mám 4 návrhy na 4 různá tetování, které se mi líbí, ale mají i svůj důvod. Nebo když vidím dnešní dobu, je tu i možnost otázky, máte tetování, jenom protože ho má někdo jiný nebo všichni třeba ve vaší partě, a kdybyste ho neměli, nezapadli byste?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám žádné. A proč? Počmárat si tělo nesmysly považuji za nerozum a doposud jsem nenašel ten správný motiv, který by mi stál za to.

Další odpovědi
Front

Žádné, nevidím jediný důvod, proč bych měl mít tetování.

da ny

V tomto ohledu sdílím názor psychologů a odborníků v oboru psychologie......-
natrvalo bych žádné tetování nechtěla, letité modní vlně jsem nepodlehla ;)

Nikdy mne neošetřoval/ne­operoval potetovaný lékař
Neměla jsem touhu vystavovat něco lidem na odiv (s holými zády,a pupíkem už nechodím :)).
Umělecká díla mám raději na stěnách/zdech, v knihách…
Tetování mne nijak nepobuřuje, ať si se svým tělem/životem dělá kdo chce, co chce – protože tím narozdíl od takového chování nikoho neomezuje, neubližuje.
;-D

chachar1922

Tak z mého okolí kdo tetování má, tak má pokaždé nějaký význam nebo vědí proč to mají. Já tetování zatím nemám, ale určitě to plánuji. Mám v plánu nápis, který mám vyfocený, protože mi to na ruku fixkou někdo nakreslil a ta osoba v životě pro mě moc znamená, dále chci něco vlasteneckého a něco z mého kraje kde jsem se narodila.

Přátele mají – draka, lva, gorilu, kostky, své děti, jeden nápis což je úryvek z písně, která mu změnila život a hasiče. Všechno mám svůj význam.

rouzi

Za mého mládí tetování značilo jen jedno.
Moje děti mají tetování, nebyla jsem tím nadšena, ale miluji je i s tím tetováním.
Patří to asi k této době.

quentos

Podobně jako Drap či Front žádné a nevidím důvod, proč bych si ho měl pořizovat. Jednak to bolí a jednak se to časem, jak člověk stárne, vytahá do směšných rozměrů :{D>

terry

Nemám žádné. Proč? Důvodů více.
Proč se raději nezeptáš, jestli máme někdo tetování? Proč se hned ptáš jaké? To předpokládáš, že ho má každý zdejší uživatel?

štamgast

Nemám a ani žádné nechci. Bolí to, je to hnusné a ještě se do těla dostává bůhvíco.

anonym

mám několik tetování. všechny mají svůj význam. čárový kód, orel s mým jménem, růže a vzkaz pro mou milou (univerzální) 😁
není to dobou, už i tenkrát se tetovalo, ale jinak se na to pohlíželo. i dnes je tetování výstřední záležitost, avšak velice pokročilá, co se týká kvality, námětů atd. ale taková silnější dáma s potetovaným špekem, to je materiál.

xxx3

nemám…řekl bych, že je lepší vyjadřovat svou osobnost tím, jak člověk jedná, než tím, jak vypadá (nebo co na sebe namaluje).

Agneta

A proč bych takovou hloupost měla mít? Z jakého důvodu? To ti to někdo nakazuje? To budeš jako hezčí?

Tetovací barvy jsou rakovinotvorné, a proto je tetování vhodné pro kuřáky (a feťáky) a ostatní naivky, kteří nedbají na zdraví, a takových je spousta, proto není divu, že je rakovina jako příčina úmrtí v ČR na prvním místě – před srdcem (infarktem)…