Lucimia

Jaké máte sny ve spánku?

Pamatujete si je často? Já mám vždy období, kdy si je pamatuju a období kdy vůbec. Zrovna na dnešek se mi zdálo, že jsem si obarvila vlasy na tmavou barvu (přitom mám konečně blond po půl roce úsilí) a pak jsem toho hrozně litovala! 😁 Hotová noční můra. A co vy?

Nejlepší odpověď
quentos

jsem na tom podobně jako Miroslav, do rána je spolehlivě zapomenu a náplň taky celkem klasika… zamlada jsem si ty nejvýraznější taky občas pamatovával, ale též zřídka a dnes už ani náhodou

Další odpovědi
anonym

Kdysi mě honívávali Němci.Následek televizních prg.
Jinak-mám zato,že záleží na tom,ve které fázi spánku se člověk probudí,je vzbuzen.Tedy aby si sen pamatoval.

Miroslavst

Tak sny se mi zdají, ale ráno nevím o čem. Ale někdy je to takové to klasické-létání, práce, ženský :D a nejhorší, že v tom nejlepším se vzbudím.

panenka

většínou jsou to sny takové na které během dne myslím.Někdy mám období kdy si pamatuji co se mi zdálo a někdy zase ne.

Michal

Často se mi zdávají sny z mládí,to jsou takové kdy se člověk nerad probouzí,ale i pracovní,většinou nestíhám a někdy válečné.A hlavně o lásce,ale málo kdy.

ten který je

Když jsem byl mladší,zdálo se mi o ženách a dnes většinou o práci… ☹

dagry

Nevím, když spím tak spím.

-

sny se pry zdaji az v posledni fazi spanku. pokud napr. vstavate pravidelne v 6:00, tak si zkuste natocit budik na 5:50. mela byste si sny pamatovat.

FOG

To je sice hezke,ze sny maji faze a je dulezite se probudit v te spravne,aby si to clovek pamatoval,ale pokud me vzbudi narizeny rinkot budiku,ci radia,tak si nic nepamatuji.
Ale je zajimave,ze se mi obcas ty sny opakuji nebo v castecne obmene.Ale je to pry zdrave – „cisti“ to pry hlavu – ty sny.

Nave

tak jsem slyšela,že když se zdá nějaký sen a člověk se probudí,tak by se neměl po/dívat do okna nebo ten sen zapomene a neví co se mu zdálo.něco na tom pravdy možná bude.když se mi zdá sen a podívam se hned do okna tak sen zapomenu,jinak si ho pamatuji. moc se mi sny nezdaji a když ano tak nejsou moc hezke :(

dagry

Jo Nave … tak tím se to u mě vysvětluje. S tím oknem jsem to taky slyšela, ale zapomněla jsem na to. Proto si nic ze snů nepamatuji, protože ležím přímo naproti oknu, takže když se ráno probudím, první pohled mám do okna.