Avatar uživatele
Lucimia

Jaké máte sny ve spánku?

Pamatujete si je často? Já mám vždy období, kdy si je pamatuju a období kdy vůbec. Zrovna na dnešek se mi zdálo, že jsem si obarvila vlasy na tmavou barvu (přitom mám konečně blond po půl roce úsilí) a pak jsem toho hrozně litovala! 😁 Hotová noční můra. A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? P3p!no před 5129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jsem na tom podobně jako Miroslav, do rána je spolehlivě zapomenu a náplň taky celkem klasika… zamlada jsem si ty nejvýraznější taky občas pamatovával, ale též zřídka a dnes už ani náhodou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdysi mě honívávali Němci.Následek televizních prg.
Jinak-mám zato,že záleží na tom,ve které fázi spánku se člověk probudí,je vzbuzen.Tedy aby si sen pamatoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tak sny se mi zdají, ale ráno nevím o čem. Ale někdy je to takové to klasické-létání, práce, ženský :D a nejhorší, že v tom nejlepším se vzbudím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

většínou jsou to sny takové na které během dne myslím.Někdy mám období kdy si pamatuji co se mi zdálo a někdy zase ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Často se mi zdávají sny z mládí,to jsou takové kdy se člověk nerad probouzí,ale i pracovní,většinou nestíhám a někdy válečné.A hlavně o lásce,ale málo kdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Když jsem byl mladší,zdálo se mi o ženách a dnes většinou o práci… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Nevím, když spím tak spím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
-

sny se pry zdaji az v posledni fazi spanku. pokud napr. vstavate pravidelne v 6:00, tak si zkuste natocit budik na 5:50. mela byste si sny pamatovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

To je sice hezke,ze sny maji faze a je dulezite se probudit v te spravne,aby si to clovek pamatoval,ale pokud me vzbudi narizeny rinkot budiku,ci radia,tak si nic nepamatuji.
Ale je zajimave,ze se mi obcas ty sny opakuji nebo v castecne obmene.Ale je to pry zdrave – „cisti“ to pry hlavu – ty sny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak jsem slyšela,že když se zdá nějaký sen a člověk se probudí,tak by se neměl po/dívat do okna nebo ten sen zapomene a neví co se mu zdálo.něco na tom pravdy možná bude.když se mi zdá sen a podívam se hned do okna tak sen zapomenu,jinak si ho pamatuji. moc se mi sny nezdaji a když ano tak nejsou moc hezke :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Jo Nave … tak tím se to u mě vysvětluje. S tím oknem jsem to taky slyšela, ale zapomněla jsem na to. Proto si nic ze snů nepamatuji, protože ležím přímo naproti oknu, takže když se ráno probudím, první pohled mám do okna.

před 5128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek